Pierwsza wizyta w salonie fryzjerskim, to wielkie przeżycie nie tylko dla dziecka ale również dla mamy. Bardzo często zdarza się, że nasze maluszki są bardzo negatywnie nastawione na obcinanie czegoś co przecież od zawsze rośnie na ich główkach w dodatku przy użyciu narzędzia, które zawsze określane jest jako niebezpieczne i nie można się nim bawić. Swoje niezadowolenie artykułują przez płacz, krzyk i nerwowe zachowanie. A przecież fryzjer to dla nas kobiet chwila przyjemności.

Wybierając salon fryzjerski dla dziecka warto zwrócić uwagę, czy ma on odpowiednie wyposażenie a przede wszystkim czy fryzjerzy mają doświadczenie w kontakcie z maluchami. W naszym salonie stworzyliśmy specjalną strefę dla najmłodszych, w której każdy maluch szybko zapomni, że jest w obcym miejscu a strzyżenie pójdzie szybko i bez łez.

Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy:
  • specjalny fotel w kształcie samochodu, który będzie rekwizytem w drodze do pięknej fryzurki,
  • kolorowe pelerynki z bohaterami kreskówek,
  • zabawki
  • przepiękne różowe szczotki, suszarki i grzebyki
To wszystko sprawi, że maluszek będzie spokojny i ciekawy tego co się wokół dzieje i szybko zapomni, że ktoś obcina mu włoski. Lata doświadczenia, zarówno w pracy w salonie jak i w wychowaniu dzieci sprawiają, że umiemy złapać dobry kontakt z najmłodszymi a wizyta przebiegnie lekko i po naszej myśli. Obcinamy zarówno dziewczynki jak i chłopców oraz wykonujemy subtelne upęcia i fantazyjne warkoczyki aby każda dziewczynka wyglądała jak mała księżniczka.