Kochamy swoja pracę, uszczęśliwia nas zadowolony klient.

Ela Wiercioch hair design to wyjątkowy salon Fryzjerski stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych, dla których stworzyliśmy osobną ofertę usług fryzjerskich pod nazwą Fryzjerkowo.

Naszą pracę wykonujemy wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach i akcesoriach fryzjerskich a wiodącą marką w naszym salonie jest MATRIX. To co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój i poszukiwanie nowych trendów przez czynny udział w szkoleniach z dziedziny fryzjerstwa. Nasi styliści od wielu lat pracują w swojej branży, dzięki czemu w fachowy i trafny sposób potrafią doradzić klientom jak dbać o włosy aby były zadbane, zdrowe, dodawały pewności siebie i dobrze układały się również w domu.

Każdego z naszych klientów traktujemy w sposób indywidualny, ponieważ fryzjerstwo to nie tylko nasza praca lecz pasja, która pozwala nam się spełniać zawodowo. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych, strzyżeń męskich i damskich, koloryzacji, najmodniejszych stylizacji oraz służymy pomocą w wyborze odpowiednich produktów lub akcesoriów fryzjerskich. Z nami możesz przejść prawdziwą metamorfozę, odprężyć się podczas masażu głowy i cieszyć się swoim nowym wyglądem.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego salonu oraz specjalnej oferty dla dzieci w dziale Fryzjerkowo. Zobacz aktualności na naszym Facebooku.

"Pamiętaj, Twoje włosy w naszych rękach są bezpiecznie."

Elżbieta Wiercioch