Każdy z nas chciałby mieć osobę, która profesjonalnie zajmie się naszym wyglądem i będzie nas prowadzić w drodze do piękna. U nas znajdziesz stylistę, który doradzi Ci w profesjonalny sposób i będzie Twoim prywatnym strażnikiem dobrego wyglądu. Przedstawiamy nasz fryzjerski zespół, który zaopiekuję się Twoimi włosami od początku do końca. Poznaj nas bliżej i umów się na wizytę w zależności od Twoich potrzeb.

nasz zespółSkład naszego zespołu:

Elżbieta Wiercioch

Zawsze uśmiechnięta ale stanowcza i konsekwentna. Ciągle poszukuje nowych trendów w swojej pasji jaką jest fryzjerstwo. W zawodzie prawie od zawsze… 20 lat doświadczenia, liczne kursy i szkolenia zdeterminowały założenie własnego salonu Hair Design a w nim specjalnej strefy dla dzieci Fryzjerkowo. Ogromne zaplecze wiedzy i dobry gust daje jej pole do popisu w każdej fazie tworzenia fryzury również u najmłodszych.

Marta

Makijaż na wesele, przyjęcie biznesowe czy też wieczorne wyjście na miasto to jej specjalność. Doradzi, pomoże dobrać odpowiednie kolory, ale przede wszystkim stworzy piękny makijaż, który podkreśla urodę, daje pewność siebie i zachwyca każdego.