Peeling skóry głowy.

peelingNiewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że skórę głowy tez powinniśmy oczyszczać za pomocą peelingu. Zwyczajne, nawet bardzo dokładne mycie głowy szamponem nie usuwa większości zanieczyszczeń, takich jak kurz, brud, zanieczyszczenia z powietrza oraz zrogowaciały naskórek, które tworzą swoisty płaszcz wokół włosa, skutecznie oddzielając go od wszelkiego rodzaju składników odżywczych zawartych w środkach do pielęgnacji. Zalegający naskórek stanowi też środowisko rozwoju bakterii i w momencie, kiedy wypadnie nam włos, bakterie mogą dostać się do mieszka włosowego w skutek czego porost nowego włosa może zostać całkowicie zablokowany, lub odrastający włos może być cienki, matowy i osłabiony.

Problemem mogą też być gromadząc się na włosach sylikony, które są pozostałością stosowania kosmetyków do stylizacji włosów jak lakiery, gumy lub pudry. Dobry peeling może być pomocy w przypadku nadmiernego wypadania włosów, początkowej fazy łupieżu lub zmagania się z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów.

W naszym salonie oferujemy wykonanie profesjonalnego peelingu skóry głowy, który przez użycie specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków w delikatny i nie podrażniający skóry sposób usuwa wszelkie zanieczyszczenia i naskórek. Dobra kondycja skóry głowy to podstawa pielęgnacji, dzięki której nasze włosy mogą być zdrowe i piękne. Dbajmy o włosy od podstaw.

Peeling skóry głowy polecamy zarówno Paniom i Panom.